Сучасну економіку неможливо уявити без фахівців з фінансів. Про цю важливу та цікаву спеціальність з перших вуст розповідають майбутні лідери фінансування та банківської діяльності – наші студенти! 

 Фінанси – це початок твоєї кар’єри 

Олександра Бессінна, голова студентського самоврядування факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій, студентка групи ФК-15-2:

«Чому саме «фінанси та кредит»? Мабуть, тому, що фінансист – «універсальний солдат». До переваг професії фінансиста відноситься багатогранність цієї спеціальності. Спеціаліст може працювати як в банку, так і в страховій компанії, як в кредитній організації, так і в інвестиційній компанії, а також у власному бізнесі.

Стати успішним фінансистом можуть люди, які володіють хорошими знаннями математичних дисциплін. Ці люди повинні володіти аналітичним складом розуму, умінням аналізувати отриману інформацію, мати добру пам’ять. Саме цьому нас навчають наші викладачі, які мають чималий досвід. Крім того, важливо володіти високою працездатністю, бажанням домагатися мети.

Ще чим гарна ця спеціальність – це тим, що можна працювати і навчатися одночасно. Я вже маю такий досвід: 1 рік в АТ «Райффайзен Банк Аваль» та півроку в ПАТ «Банк Кредит Дніпро». Я вважаю, що це гарний старт для кар’єри фінансиста і дуже рада, що навчаюсь саме на цій спеціальності, тому що професія фінансиста потрібна всім, завжди та всюди».

                                 Фінанси – це шлях самореалізації твоєї індивідуальності

Андрій Соколов, студент групи ФК-15-2:

«Обираючи свою спеціальність, я хотів знайти універсальне рішення для подальшого пошуку роботи. Будучи на третьому курсі, я розумію, що я не помилився з вибором професії. Адже вибираючи спеціальність «Фінанси та кредит», фахівець отримує знання і практичні навички у сфері фінансів, банківських операцій, грошового обігу та кредиту, страхової справи, економічного аналізу діяльності організації, монетарної політики, організації фінансування інвестицій та ін.

Нині наш світ переживае стрімкі зміни і, як відомо, більшість аналітиків схильні до думки, що фінанси – це одна із професій, яка швидко набирає популярність, і потреба у фінансистах росте.

Тому здатність приймати рішення в умовах нестабільного ринкового середовища є важливою для фахівців фінансового напрямку. І цьому мене навчають викладачі моєї кафедри. Кожен із них допомагає мені зрозуміти функціонування, як економічної системи в цілому, так і окремих її ланок».

Фінанси – це твоє майбутнє

Катерина Богуцька, студентка групи ФБС-17-1ск:

«Вибір майбутньої професії – надзвичайно важке і важливе рішення, яке може змінити усе життя людини. Я обрала професію фінансиста. Фінанси є життєво важливою системою в економіці та суспільстві в цілому. Налагоджені фінансові відносини виступають запорукою нормальної життєдіяльності. Фінанси відіграють важливу роль, тому що пронизують усе наше життя, з фінансовими категоріями ми зустрічаємось повсюди, адже до них належать податки, доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, штрафи.

Коли я вступила до інституту, мій вибір виправдав себе. В інституті фахівці сказали, що професія фінансиста є однією із найкращих. Її плюси в тому, що з такою спеціальністю можна працювати в різних установах, і це є добре оплачувана робота. Місцем професійної діяльності фінансиста можуть бути державні органи федерального, територіального і муніципального рівня; банки, біржі, фінансові компанії, інвестиційні фонди, економічні й фінансові служби підприємств і організацій. Хоча професія фінансиста є напруженою, відповідальною і клопіткою працею, я вважаю, що вона дає великі можливості для реалізації себе. Мені подобається все те, чим повинен займатись фінансист, тому докладаю всіх зусиль до того, щоб стати найкращою у цій сфері».

Фінанси – це шлях реалізації наукового потенціалу кожного

«Завдяки тому, що Криворізький економічний інститут і Криворізький коледж економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана, в якому я навчалася, тісно співпрацюють, випускники ККЕУ мають змогу вступити до інституту відразу на 3-й курс. Не бажаючи втрачати такої можливості, я не вагаючись, подала документи до КЕІ на кафедру «Фінанси, банківська справа та страхування». Навчання на 3-му курсі вже добігає кінця і в мене вже є деякі висновки стосовно навчання.

На мою думку, на даний момент я маю вже достатньо високий рівень знань із дисциплін загальноекономічного і професійно орієнтованого циклу, адже викладачі нашої кафедри під час навчального процесу розвивають у студентів навички критичного мислення, уміння аналізувати та вирішувати існуючі проблеми різноманітного характеру, а також застосовувати набуті теоретичні знання на практиці».

                                                             А яким буде твій вибір?« Повернутися