Ось і закінчилась зимова сесія. Ця сесія була, справді, визначною, адже першокурсники складали свої перші екзамени, тож сьогодні наші магістри можуть поділитися досвідом, як здати успішно іспити. Незважаючи на хвилювання, студенти показали досить високі результати. Звичайно, здача екзаменів у тестовій формі – це певний виклик, адже треба вивчити велику кількість матеріалу, сконцентруватися, віднайти правильну відповідь. Я бачила з настрою студентів, що більшість із них були задоволені результатами і дуже радію з того, що на нашому факультеті є стільки студентів, які набрали більше ніж 45 балів власне за іспит (з 50-ти) і при цьому отримали близько 50 балів допуску. Є й такі, що отримали за екзамен по 100 балів. Ми пишаємося ними. Вони поділяться своїми враженнями від сесії і розкажуть молодшим студентам, як навчатися добре і мати хороші знання.

Говорять майбутні випускники інституту — найкращі наші студенти

Анастасія Арієнчук, студентка 1-го курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»:

— Це була у нас перша сесія у формі тестів на комп’ютерах. До цього ми складали теж у тестовій формі, але щоб на комп’ютерах – то це вперше. Ми всі дуже хвилювались, адже тут, з одного боку, все об’єктивно, і це добре, а, з іншого боку, виключений людський фактор, тобто, елементарна помилка (чи злякався, чи помилився), та вже змінити нічого не зможеш. Коли ми здавали на листках, то ми все бачили і могли, подумавши, щось виправити. А тут якщо зробив уже вибір відповіді, неможливо щось поправити. Є питання і є відповідь. Я два іспити склала на 100 балів, а один на 90: глобальна економіка (90 балів), а соціальну відповідальність і податковий менеджмент – на сто балів. Хочу сказати, я як студентка магістратури розумію, що та база, яку нам дають наші викладачі, її більше ніж достатньо, щоб все скласти на 100 балів. Після здачі іспитів я зрозуміла, що боятися нічого і немає такого, щоб нам щось недодали. Якщо ходиш на заняття, уважно слухаєш – то все будеш знати і добре складеш іспити.

Маргарита Гнидюк, студентка 5-го курсу (спеціальність «Облік і оподаткування):

— У мене два іспити теж були на 100 балів, як і Насті, а один на 98 балів. Мені сподобалось у тестовій формі складати, а тим більше, на комп’ютерах. Це дуже зручно, адже відразу вибивається оцінка і ти вже знаєш, на скільки ти написав. Тобто спокійно менбепочуваєш, а не чекаєш і хвилюєшся, поки ж викладач провірить. Проблема, правда, в тому, що не можна повернутися і поправити свою відповідь, коли вже відповів на питання. Ті тести, коли хочеться ще подумати й осмислити все, тут вже не вийде. На деякі буквально було достатньо й півхвилини, щоб відповісти, а на деякі доводилось більше часу витрачати, посилдіти і подумати. Я складала глобальну економіку, міжнародні стандарти фінансової звітності і соціальну відповідальність.

Розповідають про першу свою сесію першокурсники 

Діана Іванченко, студентка 1-го курсу (група КН-18-1):

— Я страшенно нервувала, коли йшла на перший екзамен. Я відчувала дуже велику різницю між тим, коли навчалась у гімназії, і тепер у вузі. Вважаю, що там дуже багато предметів, які не знадобляться мені у житті, а тут вивчатиму все, що стосується моєї майбутньої професії. Тому тут, звісно, краще. У мою першу екзаменаційну сесію я складала математику дискретну та вищу математику. Вища математика більш поглиблена, на відміну від шкільної. Дискретна ж стосується саме комп’ютерів і це було набагато складніше, тому що багато чого нового треба було вчити. Тому вищу математику ми склали краще. Ось тепер, після іспитів, я нарешті відчула себе справжньою студенткою.

Антон Гручинський, студент 1-го курсу КН-18-1:

— Мені сподобалось, як проходили екзамени. Тепер я набагато краще знаю свій предмет, бо старанно готувався разом з усіма до іспитів. Ми збиралися перед їх початком усію групою, обговорювали питання і відповіді на них, разом готувались до складання. Якщо порівняти навчання в школі і в інституті, то, звичайно ж, в інституті набагато цікавіше, більш конкретніше і я вже уявляю свою професію.

Данило Кушнірук, першокурсник:

— Мені насправді цей перший досвід сподобався. Як на мене, було досить просто складати сесію, тому що я знав усі завдання і добре підготувався до них. Я йшов з упевненістю у своїх знаннях і відчував, що все знаю. В інституті навчатися мені подобається, тому що ми тут вивчаємо саме те, що потрібно для майбутньої роботи.

Свої побажання молодшим студентам висловлюють на останок старшокурсниці

— Дуже добре, що на сайті інституту можна знайти всю тестову базу і лекційні матеріали, адже бачиш питання і готуєшся по них. Це допомагає добре підготуватися до іспитів. Є лекції, є завдання – отже, можна скласти іспити на хороші оцінки і знання мати якнайкращі. Тож бажаємо молодшим студентам старанно навчатися, адже студентські роки, на жаль, минають дуже швидко, брати активну участь у всіляких заходах, що відбуваються в інституті, а також знайти гідне місце у житті.

 

 

 « Повернутися