Ми раді презентувати спільноті нашу нову бакалаврську програму. Програма розрахована на підготовку WEB програмістів «з нуля». Визначальними є бажання стати програмістом й працювати над собою. Ми старалися зробити програму мінімальною й включити до неї лише необхідні речі. Її особливість у вивченні двох мов Python і JavaScript, поглибленому вивченні англійської мови, вибірковості багатьох дисциплін і змішаному навчанні. 

Ви зможете:

  • Влаштуватися працювати Python/JS програмістом
  • Продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (в тому числі за кордоном)
  • Працювати фрілансером або відкрити власний бізнес

Программа з комп’ютерних наук

1 семестр — Перші кроки

Вчимося алгоритмічній мові Python, базовим конструкціям, формуємо алгоритмічне мислення. Вміємо перевести задачу в алгоритм, а алгоритм реалізувати на мові програмування та відладити програму. Починаємо вчити дискретну математику. Й заглиблюємося у котлован вищої математики.

2 семестр — Вчимося основам

Робимо інтерфейс користувача (кнопочки, рамочки) й проходимо увесь шлях створення маленької програми. Для цього творимо перший курсовий проект. У стилі аби запрацювало. Опановуємо дискретну математику. Вперше обираємо дві дисципліни на вибір. На свій смак і потребу з чотирьох.

3 семестр — Сворюємо фундамент знань

Алгоритми і структури даних це скарби програміста. Вчимося створювати обєкти й моделювати задачі в UML. Вам доведеться розробити власну обєктну модель задачі у курсовій роботі. І поринаємо у світ баз даних. Без них не буває програмістів. Це фундамент. Від нього залежить чи не перекоситься і чи не потріскається ваша споруда знань.

4 семестр — Зводимо стіни

Потіємо над базами даних. Вивчаємо системний аналіз, аби вміти створювати моделі систем й оперувати бізнес-процесами. Розбираємося з операційними системами. Які маємо, що в них особливого, як налаштувати. Робота важка й складна.

5 семестр — Доводимо стіни до верху

У системному програмуванні вчитеся користуватися ресурсами операційних систем. Комп’ютерні мережі відкривають світ Інтернету. Web програмування на Python закріплюємо JavaScript. А обчислювальна математика це віконце на світлу сторону. Щоб пліснява не заводилась.

6 семестр — Кладемо дах

Прийшов час тонкої роботи. Вчимося технологіям індивідуальної й колективної розробки програм, а особливо вивчаємо інструменти Web розробки. І все це гарно й нудно тестуємо. Щоб не протікало. Прийшов час пожити в хатці. Тобто пора на практику в ІТ компанію. Тепер це й шанс отримати першу роботу. Якщо хатка нічого.

7 семестр — Займемося інтерєром

Ви освоїте технології розробки розподілених та мобільних інформаційних систем. Потурбуємось про питання інформаційної безпеки і займемося такою цікавою справою як імітаційне моделювання.

8 семестр — Впорядкуємо фасад

Нам залишилося дізнатися про секрети корпоративних інформаційних систем. І нам дуже згодяться технології електронної комерції. Адже бізнес йде в Інтернет. Це така гарна доріжка від нашого будиночку у світ.

9 семестр — Дипломуємося і захищамося

Прикрашаємо наш будинок ІТ знань й запрошуємо гостей. На захисті ми покажемо чому ми навчилися і на що ми здатні.

Ігор Шелевицький

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор« Повернутися