Можливість тісно поспілкуватися зі справжнім професіоналом своє справи — Віталієм Ларіоновим, директором Криворізького відділення ПАТ Альфа-Банк — чудова можливість для студентства! Більш того, Віталій — випускник кафедри фінансів, банківської справи та страхування ФОФІТ, що вдвічі приємніше ! 

Сьогодні студенти та викладачі КЕІ відвідали інтерактивну зустріч, яка пройшла у надзвичайно теплій атмосфері за чашкою атоматної кави! Тут на студентів і викладачів чекали цікаві спікери, актуальні теми, відповіді на важливі питання. Гості, які завітали до КЕІ,  топ-менеджмент «Альфа-Банку» Віталій Ларіонов, Андрій Масленников та Анна Остапець.  Привітав гостей перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи професор Сергій Володимирович Гушко.

Модератор заходу — Ларіонов Віталій, директор Криворізького відділення ПАТ «Альфа-Банк» розповідає:

— Це дружній захід, який називається «Повернись до студентського життя». Ми любимо цей вуз, ми вчилися тут. Я закінчив його у 2000-му році, навчався на факультеті економіки та управління. Я вважаю, що це місце для нас є культовим, бо тут є можливість повернутися в юність, подивитися на сьогодення з тих років. У Криворізькому економічному навчається наше майбутнє! У Кривому Розі безліч успішних бізнесменів, які закінчили нархоз. Я знаю багатьох кращих бізнесменів – більшість із них саме з цього вузу. Це говорить про рівень інституту. І ось студенти – наші майбутні клієнти. Мета сьогоднішнього заходу – ми хочемо поговорити зі студентами, хочемо дізнатися, що молодим людям подобається у банківській системі, а що не подобається, що потрібно зробити для того, щоб коли вони закінчать вуз і стануть спеціалістами, щоб вони вибрали саме наш банк. Ми хочемо розповісти про себе і дізнатися про них. Адже тут наші майбутні колеги і працівники. Президента майбутнього ми виростили, а голову Національного банку України – чому б ні?! Ми говоримо з молоддю про банківську систему, що вона собою являє, чому вона так важлива в нашому місті, чому потрібно користуватися сучасними банківськими технологіями. Образно кажучи, ми не хочемо жити в печері, а йдемо у майбутнє, дивимось тільки вперед і рухаємося вперед. Що потрібно робити, щоб користуватися банківськими технологіями. Ми розповідаємо про існуючі ризики, про гроші, про їх цінність, про можливість їх заробляти і витрачати ефективно. І, звичайно ж, збагачувати нашу країну.

Доповнює колегу Андрій Масленниковкерівник з розвитку бізнесу Придніпровського регіону:

— Найяскравіші мої враження від сьогоднішньої зустрічі – це те, що я відпочиваю тут морально: я не у костюмі і при краватці, а просто одягнув, як і студенти, джинси і зустрівся з молоддю на рівних. І, зрозуміло, діалог у нас вийшов теплий. Студенти з радістю йдуть не спілкування – це дуже приємно. Ми познайомились з ними і хочемо, щоб вони стали в подальшому нашими клієнтами. Будемо спілкуватися тісно й надалі.

Говорить Анна Велика, студентка 3-го курсу :

— Взагалі це дуже цікавий формат – «Кава з «Альфа-Банком». Була дуже змістовна розповідь гостей, і кожен із присутніх мав змогу поставити ті питання, які їх хвилювали. Я дуже цікавлюсь останнім часом темою штучного інтелекту, тож мені було цікаво дізнатись про робота Аллу, помічницю банку. Це круто, що Україна йде в ногу із сучасним світом. Дуже жаль, правда, що трішки із запізненням, років на 15-ть, але нічого – ми намагаємось. Дуже добре, що співробітники банку співпрацюють зі студентами і надають змогу проходити практику і працювати у їхніх відділеннях.

Ділиться думками Олександра Бессінна, студентка 4-го курсу ФОФІТ:

— Зустріч дуже приємна і тепла… та ще й за філіжанкою кави. Дуже радію з того, що банк бачить нас своїми партнерами. Це дуже для нас почесно. А ще радію з можливості подальшого у них проходження практики і можливого працевлаштування. Це хороші можливості, особливо для нашої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Говорить Ірина Іванівна Максимова, декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій:

— Сьогодні відбулася в інституті дуже цікава зустріч із представниками «Альфа-Банку». Ми почули розповідь про банки і, взагалі, про майбутнє, яке чекає на банківську сферу. Були дуже цікаві пропозиції працівників банку для нашої молоді. І все це під аромат запашної кави, у затишній атмосфері, що вдвічі приємніше. Ми вдячні модераторові цього заходу Віталію Ларіонову за зустріч. Нам усе дуже сподобалося. Всі їхні поради ми візьмемо до уваги і скористаємося ними.

 « Повернутися