Успіх спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» підтверджують здобутки наших студентів!

Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» щорічно займають призові місця в етапах міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM/ICPC та демонструють максимальний рівень професійної підготовки. 

Міжнародна студентська олімпіада з програмування ACM/ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest) проводиться у чотири етапи, перші два з яких є Всеукраїнськими (в межах України), інші два – міжнародного рівня. Наші команди взяли участь у двох етапах олімпіади в межах Центрального регіону України, до якого належать Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська та Черкаська області.

У минулому році було проведено перший етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM/ICPC. Команди Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» під керівництвом О.С. Зеленського та В.С. Лисенка отримали призові місця по місту Кривому Рогу і показали максимальний рівень професійної підготовки.

Це вже для нас стало традицією. Протягом багатьох років перше місце – за студентами Криворізького економічного інституту.

ІI етап (1/4 фіналу) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Центральному регіоні відбувся 16 вересня 2017 р. у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

До участі в ІI етапі були запрошені команди Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської та Черкаської областей, серед яких команда IPPZ_2017_41 (Шевцов Станіслав, Горбунов Віктор, Рябоконь Юрій) зайняла 3 місце і пройшла до третього етапу міжнародної олімпіади (1/2 фіналу першості світу ACM/ICPC).

ІІI етап (1/2 фіналу першості світу ACM/ICPC) студентської олімпіади з програмування відбувся 21 жовтня 2017 р. у Вінницькому національному технічному університеті. В змаганнях приймали участь студенти різних вищих навчальних закладів: технічних, економічних, педагогічних тощо.

Команда IPPZ_2017_41 (Шевцов Станіслав Андрійович, Горбунов Віктор Володимирович, Рябоконь Юрій Геннадійович) достатньо успішно виступила. Доречі, вона зайняла 2 місце серед економічних вищих навчальних закладів України та країн східної Європи.

Ця робота у нас продовжується. Ми запрошуємо студентів узяти участь на заключному четвертому етапі світової олімпіади з програмування.

                                          Кафедра інформатики і прикладного програмного забезпечення.« Повернутися