Студенти інженерії програмного забезпечення організували справжнє свято своєї спеціальності, зібравши усі курси та навіть випускників! Власні круті програми, досвід перемог на міжнародних Олімпіадах, лайфхаки від випускників та навіть клятва програміста… Все це створило справжню ІТ атмосферу заходу. Народилась і нова класна традиція – посвята першокурсників ІПЗ у студенти-програмісти рівня 2.0! 

Захід, присвячений здобуткам спеціальності інженерія програмного забезпечення, пройшов у КЕІ 22 травня. І дата була обрана невипадково, адже наприкінці напруженого та результативного навчального року так хочеться поділитися здобутками і враженнями, зарядитися енергією перед екзаменаційною сесією.

Ведучі заходу – наш випускник та асистент кафедри інформатики і прикладного програмного забезпечення Юрій Рябоконь та першокурсник Денис Абрамов – майстерно провели свято.

Розпочали з презентації рідної кафедри, яку підготував староста 1-го курсу Влад Бичок, провівши ретельне дослідження архівів. І як виявилося, цього року можна відзначити такі «круглі» дати:

30 років активного розвитку ІТ в Криворізькому економічному інституті! У 80-ті інформаційні технології почали впроваджувати усі провідні університети, і наш активно долучився до цього процесу. У 1989 році було створено кафедру Економічної інформатики, статистики та обчислювальної техніки.

У 1995 році – наступний ривок – завідувачем кафедри став Олександр Семенович Зеленський, розпочався розвиток наукової ІТ школи. Наступним проривом стало відкриття спеціальності «Економічна кібернетика» (2005), а ще через 3 роки «Програмна інженерія». З того часу темпи розвитку ІТ тільки прискорюються.

Студенти розповіли про той концентрат знань, які вони отримуються, вивчаючи топові мови програмування з міжнародного рейтингу TIOBE Index.

Безумовно, про високі результати роботи кафедри свідчать перемоги студентів ІПЗ на міжнародних олімпіадах, участь у конференціях та хакатонах.

Приємно відзначити активність студентів ІПЗ, які завзято долучилися до організації заходу. Їм вдалося зібрати інформацію та фотографії випускників, які сьогодні працюють в успішних ІТ компаніях України та закордоном. Випускники поділилися власним кодом успіху та розповіли про ті проекти, якими зараз займаються, які труднощі долають та за допомогою яких програмних інструментів.

Дуже насиченим та цікавим вийшов виступ Юрія Рябоконя, який презентував програми, написані студентами інженерії програмного забезпечення.

На захід студентство запросило викладачів кафедри, на яких чекав сюрприз – грамоти від дружньої команди студентів інженерії програмного забезпечення.

Наприкінці заходу студенти започаткували нову традицію – посвяту студентів першого курсу ІПЗ у студенти-програмісти 2.0! Студенти першокурсники також дали справжню клятву програміста! Усі курси отримали солодке заохочення та організували святкове чаювання на рідній кафедрі.

Організований студентами день Інженерії програмного забезпечення вийшов насиченим, інтерактивним та яскравим! Чекатимемо на продовження цієї гарної традиції у наступному році!« Повернутися