Дружня команда студентів ФОФІТ встигла захопити тепле осіннє сонечко і відправилась на крутий спортивно-інтерактивний тімбілдіг!

Тімбілдинг – це сучасний захід, спрямований на згуртування та формування сильної та відповідальної команди, яка успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Саме ця форма факультетського заходу була обрана невипадково, адже тімбілдінг чудово поєднується з активним відпочинком на природі, інтерактивними конкурсами, іграми, а тому дуже подобається молоді.

У заході прийняли участь студенти усіх спеціальностей факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій, наші магістри та бакалаври, які представляли 3 команди. На учасників чекали творчі, спортивні та зовсім неочікувані завдання від креативних ведучих заходу — Дениса Абрамова та Данила Кушнірука, студентів 1-го курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення. Ось наприклад, чи знаєте ви, що можна зробити з ватманом всього за 30 секунд тільки за допомогою ваших ніг та сподіваючись лише на підтримку партнера по команді, або як створити неймовірно крутий образ всього з двох матеріалів за 60 секунд, або почистити кокос з використанням звичайної ложки? Ведучі приготували чимало сюрпризів для команд. Приємно, що наші студенти знайшли не одну креативну ідею для вирішення кожного завдання.

Тімбілдінг проходив у теплій та творчій атмосфері на фоні чарівної осінньої природи. Більше про захід ФОФІТ з вуст учасників.

Олександра Бессінна, голова РСС ФОФІТ: «У нас была отличная возможность ещё больше сплотиться нашим студенческим колективом, обсудить планы на ближайшее время, узнать много нового друг о друге.  Были конкурсы как соревновательного характера, так и основывающиеся на сплочении команды, умении понимать друг друга и работать слаженно. Сейчас у нас собралась КРУТЕЙШАЯ команда активистов факультета. Я рада работать в такой команде и мы готовы «покорять вершины»!

Вадим Крамаренко, студент магістратури за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення»: «Это была чудесная возможность провести время со своим факультетом. Природа, интересные конкурсы, совместная готовка, каждый при деле, всё это очень сближает. Чего только стоит вид декана в боевом раскрасе! Лично я познакомился с несколькими интересными людьми. Огромная благодарность деканату, команде организаторов и профкому за организацию и поддержку таких тёплых и крутых мероприятий. Ждём ещё.»

Маргарита Гнидюк, студентка магістратури за спеціальністю «Облік і оподаткування»: «В эту субботу мы ездили факультетом на турбазу. Это было просто великолепно, без преувеличений!) я сейчас на магистратуре, но за все мои 5 курсов это первый такой выезд именно с факультетом. Я думаю, что это всем пошло на пользу, ведь мы : 1) поближе познакомились между собой; 2) хорошо провели время; 3) поучаствовали в классных конкурсах и получили за это призы!)). Кстати, о конкурсах 🙂 У нас было три команды, я была капитаном команды магистров. Как мы знаем, командный дух всегда сближает, по этому мы по максимуму были дружны и помогали нашей команде прийти к победе, и эту цель мы выполнили благодаря нашей целеустремлённости.

Лично я очень довольна поездкой и хочу всех за это поблагодарить! Я получила море впечатлений и эмоций, так что жду подобного выезда весной)»

Впродовж заходу в наших команд з’явились справжні живі «талісмани»: рудий кіт, якого відразу назвали Фофітік, та загальний улюбленець — мопс Хеппі!

У кінці заходу на всіх учасників чекали пам’ятні грамоти та подарунки.

У тімбілдінгу разом зі студентами приймали участь декан ФОФІТ Ірина Іванівна Максимова та заступник декана Наталя Володимирівна Волошанюк, які також поділились своїми враженнями.

«Тімбілдінг вийшов неймовірно надихаючим, креативним та по справжньому теплим. Ми чудово провели час з нашими активними студентами ФОФІТ! – говорить Ірина Іванівна. – Хочу відзначити, що такі тімбілдінги розвивають не тільки командних дух, але й спільну відповідальність. Адже чого тільки вартує сама підготовка до заходу, за що я дуже вдячна нашим студентам, ведучим заходу і Наталі Володимирівні, які продумали все до деталей!»

«Я також сповнена яскравих вражень. Спортивно-інтерактивний тімбілдінг відбувся і ми єдиною та дружньою командою втілили все, що планували, і навіть залишили декілька ідей для майбутніх факультетських заходів!» – підкреслила Наталя Володимирівна.

Тож чекаємо на нові ідеї, а також запрошуємо ще більше студентів факультету долучатися до нових заходів факультетської родини ФОФІТ КЕІ!« Повернутися