IIQh2WVV5IIУ Кривому Розі на базі Криворізького економічного інституту Криворізького національного університету в самому найближчому майбутньому може бути відкрито Центр європейської і євроатлантичної безпеки.

Таку інформацію озвучив радник міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко під час зустрічі зі студентами та керівництвом КНУ в рамках презентації інтернет-вікторини «НАТО квест».

Також радник міністра повідомив, що МОН підписало Меморандум про співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні, в рамках якого буде проводитися інформаційна кампанія для студентів, викладачів, вчителів та школярів України.

«На даному етапі, поки до повноправного членства в НАТО Україні ще далеко, нам необхідно отримати статус стратегічного союзника Альянсу. Це буде важливий крок, який продемонструє максимальне зближення сторін у процесі євроатлантичної інтеграції України та прискорить політичний діалог сторін », — уклав Сергій Пархоменко.

«Інтеграція в НАТО дає перевагу для кожного громадянина України. Адже членство або навіть план дії для членства в НАТО — це сигнал інвесторам, що в країну можна вкладати капітал, що ця країна як учасник системи колективної безпеки несе мінімум ризиків для інвесторів. Тому в Албанію, наприклад, європейські інвестори вкладають гроші, адже вона член НАТО, а, приміром, в Сомалі — ні, адже це фактично піратське держава », — додав автор проекту« НАТО квест »Михайло Колібабчук.

QTnhJfejLOk mIPquIBYueE

 

 

 « Повернутися